Startrøðin á NORÐOYASTEVNU, tann 28. mai 2022.

Ásettu klokkutíðirnar eru flaggtíðir. Roknast kann við starti ikki seinni enn 5 min eftir.

Tá flaggið fer upp, SKULU bátarnir leggja til start.

Bátur, sum ikki hevur lagt til start 5 min eftir, at flaggið er farið upp, far boð um at fara av økinum

RÓGVIRÆTINGUR

5 MANNAFAR GENTUR 14-16

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
583 0 Norðoyastevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 14:55 15:00 11 Kjósin Kollafjarðar Ítróttarfelag 31
581 0 Norðoyastevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 14:55 15:00 10 Beinta Miðvágs Róðrarfelag 32
579 0 Norðoyastevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 14:55 15:00 9 Títlingur Havnar Róðrarfelag 33
577 0 Norðoyastevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 14:55 15:00 8 Ingibjørg Havnar Róðrarfelag 34
575 0 Norðoyastevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 14:55 15:00 7 Spógvin Kappróðrarfelagið NSÍ 35
573 0 Norðoyastevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 14:55 15:00 6 Drekin Havnar Róðrarfelag 36
571 0 Norðoyastevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 5 Malunarhav ÍF Kappróður 37

 

 

6 MANNAFAR KVINNUR

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
569 0 Norðoyastevna 106 6 mannafar – kvinnur 15:10 15:15 11 Sjóherji Róðrarfelagið Tindur 38
567 0 Norðoyastevna 106 6 mannafar – kvinnur 15:10 15:15 10 Jarnbardur Róðrarfelagið Knørrur 39
565 0 Norðoyastevna 106 6 mannafar – kvinnur 15:10 15:15 9 Froðbingur Froðbiar Sóknar Róðrarfelag 40
563 0 Norðoyastevna 106 6 mannafar – kvinnur 15:10 15:15 8 Sundabáturin Norðdepils-Hvannasunds Róðrarfelag 41
561 0 Norðoyastevna 106 6 mannafar – kvinnur 15:10 15:15 7 Páll Fangi Klaksvíkar Róðrarfelag 42

 

 

5 MANNAFAR DREINGIR 14-16

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
559 0 Norðoyastevna 104 5 mannafar – dreingir 14-16 15:40 15:45 10 Geytin Róðrarfelagið Tindur 43
557 0 Norðoyastevna 104 5 mannafar – dreingir 14-16 15:40 15:45 9 Báran Hvalvíkar Streymnesar Róðrarfelag 44
555 0 Norðoyastevna 104 5 mannafar – dreingir 14-16 15:40 15:45 8 Ingibjørg Havnar Róðrarfelag 45
553 0 Norðoyastevna 104 5 mannafar – dreingir 14-16 15:40 15:45 7 Sílið Havnar Róðrarfelag 46

 

 

8 MANNAFAR

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
551 0 Norðoyastevna 108 8 mannafar 15:55 16:00 10 Argjabáturin Argja Róðrafelag 47
549 0 Norðoyastevna 108 8 mannafar 15:55 16:00 9 Nevið Reyða Klaksvíkar Róðrarfelag 48
547 0 Norðoyastevna 108 8 mannafar 15:55 16:00 8 Knørrur Róðrarfelagið Knørrur 49
545 0 Norðoyastevna 108 8 mannafar 15:55 16:00 7 Miðvingur Miðvágs Róðrarfelag 50

 

 

5 MANNAFAR GENTUR 17-18

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
543 0 Norðoyastevna 113 5 mannafar – gentir 17-18 16:25 16:30 11 Firvaldur Froðbiar Sóknar Róðrarfelag 51
541 0 Norðoyastevna 113 5 mannafar – gentir 17-18 16:25 16:30 10 Sævarmoy Klaksvíkar Róðrarfelag 52
539 0 Norðoyastevna 113 5 mannafar – gentir 17-18 16:25 16:30 9 Svanur Skála Róðrarfelag 53
537 0 Norðoyastevna 113 5 mannafar – gentir 17-18 16:25 16:30 8 Teistin Argja Róðrafelag 54
535 0 Norðoyastevna 113 5 mannafar – gentir 17-18 16:25 16:30 7 Fípan Fagra Klaksvíkar Róðrarfelag 55

 

 

6 MANNAFAR MENN

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
533 0 Norðoyastevna 107 6 mannafar – menn 16:40 16:45 13 Víkingur Havnar Róðrarfelag 56
531 0 Norðoyastevna 107 6 mannafar – menn 16:40 16:45 12 Páll Fangi Klaksvíkar Róðrarfelag 57
529 0 Norðoyastevna 107 6 mannafar – menn 16:40 16:45 11 Kollfirðingur Kollafjarðar Ítróttarfelag 58
527 0 Norðoyastevna 107 6 mannafar – menn 16:40 16:45 10 Skúgvur Sandavágs Ítróttarfelag 59
525 0 Norðoyastevna 107 6 mannafar – menn 16:40 16:45 9 Sjóherji Róðrarfelagið Tindur 60
523 0 Norðoyastevna 107 6 mannafar – menn 16:40 16:45 8 Hósvikingur Hósvíkar Róðrarfelag 61
521 0 Norðoyastevna 107 6 mannafar – menn 16:40 16:45 7 Tindur Róðrarfelagið Tindur 62
519 0 Norðoyastevna 107 6 mannafar – menn 16:40 16:45 6 Rádni ÍF Kappróður 63
517 0 Norðoyastevna 107 6 mannafar – menn 16:40 16:45 5 Froðbingur Froðbiar Sóknar Róðrarfelag 64
515 0 Norðoyastevna 107 6 mannafar – menn 16:40 16:45 4 Sjódrekin Skála Róðrarfelag 65

 

 

5 MANNAFAR DREINGIR 17-18

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
513 0 Norðoyastevna 114 5 mannafar – dreingir 17-18 17:10 17:15 10 Blikur Argja Róðrafelag 66
511 0 Norðoyastevna 114 5 mannafar – dreingir 17-18 17:10 17:15 9 Tambar Róðrarfelagið Knørrur 67
509 0 Norðoyastevna 114 5 mannafar – dreingir 17-18 17:10 17:15 8 Jallurin Róðrarfelagið Knørrur 68

 

 

10 MANNAFAR

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
483 0 Norðoyastevna 109 10 mannafar 17:25 17:30 10 Norðingur Norðdepils-Hvannasunds Róðrarfelag 9.340
507 0 Norðoyastevna 109 10 mannafar 17:25 17:30 9 Klaksvíkingur Klaksvíkar Róðrarfelag 69
505 0 Norðoyastevna 109 10 mannafar 17:25 17:30 8 Havnarbáturin Havnar Róðrarfelag 70
503 0 Norðoyastevna 109 10 mannafar 17:25 17:30 7 Eysturoyingur Kappróðrarfelagið NSÍ 71

 

 

5 MANNAFAR KVINNUR

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
501 0 Norðoyastevna 105 5 mannafar – kvinnur 17:45 17:50 13 Frúgvin Miðvágs Róðrarfelag 80
499 0 Norðoyastevna 105 5 mannafar – kvinnur 17:45 17:50 12 Drekin Havnar Róðrarfelag 81
497 0 Norðoyastevna 105 5 mannafar – kvinnur 17:45 17:50 11 Leikalind Róðrarfelagið Tindur 72
495 0 Norðoyastevna 105 5 mannafar – kvinnur 17:45 17:50 10 Fípan Fagra Klaksvíkar Róðrarfelag 73
493 0 Norðoyastevna 105 5 mannafar – kvinnur 17:45 17:50 9 Svanur Skála Róðrarfelag 74
491 0 Norðoyastevna 105 5 mannafar – kvinnur 17:45 17:50 8 Royndin Fríða Vágs Kappróðrarfelag 75
489 0 Norðoyastevna 105 5 mannafar – kvinnur 17:45 17:50 7 Blikur Argja Róðrafelag 76
487 0 Norðoyastevna 105 5 mannafar – kvinnur 17:45 17:50 6 Teistin Argja Róðrafelag 77
485 0 Norðoyastevna 105 5 mannafar – kvinnur 17:45 17:50 5 Tjaldrið Kappróðrarfelagið NSÍ 78