Startrøðin á Jóansøku í Vágur 25. juni 2022

Ásettu klokkutíðirnar eru flaggtíðir. Roknast kann við starti ikki seinni enn 5 min eftir.

Tá flaggið fer upp, SKULU bátarnir leggja til start.

Bátur, sum ikki hevur lagt til start 5 min eftir, at flaggið er farið upp, far boð um at fara av økinum

RÓGVIRÆTINGUR

5 MANNAFAR BARNARÓÐUR GENTUR

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG HEAT Unique_id
855 0 Jóansøka 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 13:00 13:05 15 Ingibjørg Havnar Róðrarfelag FINALA 0
856 0 Jóansøka 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 14 Blikur Arga Róðrarfelag FINALA 0
857 0 Jóansøka 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 13 Svanur Skála Róðrarfelag FINALA 0
858 0 Jóansøka 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 12 Silja ÍF Kappróður FINALA 0
859 0 Jóansøka 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 11 Ternan Kappróðrarfelagið NSÍ FINALA 0
860 0 Jóansøka 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 10 Ørnin Sandavágs Ítróttarfelag FINALA 0
861 0 Jóansøka 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 9 Sílið Havnar Róðrarfelag FINALA 0
862 0 Jóansøka 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 8 Kollur Kollafjarðar Ítróttarfelag FINALA 0
863 0 Jóansøka 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 7 Jallurin Róðrarfelagið Knørrur FINALA 0
864 0 Jóansøka 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 6 Teistin Argja Róðrafelag FINALA 0
865 0 Jóansøka 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 5 Heykur Hósvíkar Róðrarfelag FINALA 0
866 0 Jóansøka 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 4 Títlingur Havnar Róðrarfelag FINALA 0
867 0 Jóansøka 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 3 Marianna VIF kappróður FINALA 0

 

5 MANNAFAR BARNARÓÐUR DREINGIR

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG HEAT Unique_id
868 0 Jóansøka 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 14:00 14:05 16 Leikalind Róðrarfelagið Tindur FINALA 0
869 0 Jóansøka 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 15 Havørnin Sandavágs Ítróttarfelag FINALA 0
870 0 Jóansøka 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 14 Marianna VIF kappróður FINALA 0
871 0 Jóansøka 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 13 Junkarin Kvívíkar Sóknar Róðrarfelag FINALA 0
872 0 Jóansøka 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 12 Havfrúgvin VIF kappróður FINALA 0
873 0 Jóansøka 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 11 Sævarmoy Klaksvíkar Róðrarfelag FINALA 0
874 0 Jóansøka 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 10 Geytin Róðrarfelagið Tindur FINALA 0
875 0 Jóansøka 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 9 Dúgvan Sørvágs Róðrarfelag FINALA 0
876 0 Jóansøka 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 8 Knúkur Róðrarfelagið Tindur FINALA 0
877 0 Jóansøka 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 7 Spógvin Kappróðrarfelagið NSÍ FINALA 0
878 0 Jóansøka 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 6 Blikur Argja Róðrafelag FINALA 0
879 0 Jóansøka 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 5 Falkur Hósvíkar Róðrarfelag FINALA 0
880 0 Jóansøka 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 4 Heykur Hósvíkar Róðrarfelag FINALA 0
881 0 Jóansøka 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 3 Kollur Kollafjarðar Ítróttarfelag FINALA 0
882 0 Jóansøka 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 2 Tekla Klaksvíkar Róðrarfelag FINALA 0
883 0 Jóansøka 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 1 Royndin Fríða Vágs Kappróðrarfelag FINALA 0

 

5 MANNAFAR GENTUR 14-16

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
884 0 Jóansøka 103 5 mannafar – gentir 14-16 14:55 15:00 12 Beinta Miðvágs Róðrarfelag 0
885 0 Jóansøka 103 5 mannafar – gentir 14-16 11 Spógvin Kappróðrarfelagið NSÍ 0
886 0 Jóansøka 103 5 mannafar – gentir 14-16 10 Drekin Havnar Róðrarfelag 0
887 0 Jóansøka 103 5 mannafar – gentir 14-16 9 Malunarhav ÍF Kappróður 0
888 0 Jóansøka 103 5 mannafar – gentir 14-16 8 Kjósin Kollafjarðar Ítróttarfelag 0
889 0 Jóansøka 103 5 mannafar – gentir 14-16 7 Ingibjørg Havnar Róðrarfelag 0
890 0 Jóansøka 103 5 mannafar – gentir 14-16 6 Títlingur Havnar Róðrarfelag 0
891 0 Jóansøka 103 5 mannafar – gentir 14-16 5 Tistil Froðbiar Sóknar Róðrarfelag 1.663.515

 

6 MANNAFAR KVINNUR

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
892 0 Jóansøka 106 6 mannafar – kvinnur 15:15 15:20 12 Sjódrekin Skála Róðrarfelag 98
893 0 Jóansøka 106 6 mannafar – kvinnur 11 Sjóherji Róðrarfelagið Tindur 9
894 0 Jóansøka 106 6 mannafar – kvinnur 10 Sundabáturin Norðdepils-Hvannasunds Róðrarfelag 9
895 0 Jóansøka 106 6 mannafar – kvinnur 9 Jarnbardur Róðrarfelagið Knørrur 9
896 0 Jóansøka 106 6 mannafar – kvinnur 8 Froðbingur Froðbiar Sóknar Róðrarfelag 0
897 0 Jóansøka 106 6 mannafar – kvinnur 7 Páll Fangi Klaksvíkar Róðrarfelag 9
898 0 Jóansøka 106 6 mannafar – kvinnur 6 Tvørabáturin Froðbiar Sóknar Róðrarfelag 0

 

5 MANNAFAR DREINGIR 14-16

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
899 0 Jóansøka 104 5 mannafar – dreingir 14-16 15:35 16:00 11 Ingibjørg Havnar Róðrarfelag 0
900 0 Jóansøka 104 5 mannafar – dreingir 14-16 10 Báran Hvalvíkar Streymnesar Róðrarfelag 0
901 0 Jóansøka 104 5 mannafar – dreingir 14-16 9 Sílið Havnar Róðrarfelag 0
902 0 Jóansøka 104 5 mannafar – dreingir 14-16 8 Heykur Hósvíkar Róðrarfelag 0
903 0 Jóansøka 104 5 mannafar – dreingir 14-16 7 Geytin Róðrarfelagið Tindur 0

 

8 MANNAFAR

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
904 0 Jóansøka 108 8 mannafar 15:55 16:00 10 Nevið Reyða Klaksvíkar Róðrarfelag 0
905 0 Jóansøka 108 8 mannafar 9 Knørrur Róðrarfelagið Knørrur 0
906 0 Jóansøka 108 8 mannafar 8 Argjabáturin Argja Róðrafelag 0
907 0 Jóansøka 108 8 mannafar 7 Miðvingur Miðvágs Róðrarfelag 0

 

5 MANNAFAR GENTUR 17-18

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
908 0 Jóansøka 113 5 mannafar – gentir 17-18 16:15 16:20 11 Svanur Skála Róðrarfelag 0
909 0 Jóansøka 113 5 mannafar – gentir 17-18 10 Teistin Argja Róðrafelag 21.394
910 0 Jóansøka 113 5 mannafar – gentir 17-18 9 Fípan Fagra Klaksvíkar Róðrarfelag 22.081
911 0 Jóansøka 113 5 mannafar – gentir 17-18 8 Firvaldur Froðbiar Sóknar Róðrarfelag 2
912 0 Jóansøka 113 5 mannafar – gentir 17-18 7 Sævarmoy Klaksvíkar Róðrarfelag 9.223.372.036.854.775.808

 

6 MANNAFAR MENN

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
914 0 Jóansøka 107 6 mannafar – menn 16:35 16:40 13 Sjóherji Róðrarfelagið Tindur 31.783
915 0 Jóansøka 107 6 mannafar – menn 12 Kollfirðingur Kollafjarðar Ítróttarfelag 6
916 0 Jóansøka 107 6 mannafar – menn 11 Rádni ÍF Kappróður 6
917 0 Jóansøka 107 6 mannafar – menn 10 Skúgvur ÍF Kappróður 6
918 0 Jóansøka 107 6 mannafar – menn 9 Páll Fangi Klaksvíkar Róðrarfelag 6
919 0 Jóansøka 107 6 mannafar – menn 8 Hósvikingur Hósvíkar Róðrarfelag 6
920 0 Jóansøka 107 6 mannafar – menn 7 Froðbingur Froðbiar Sóknar Róðrarfelag 71.264.295
921 0 Jóansøka 107 6 mannafar – menn 6 Tindur Róðrarfelagið Tindur 7.268
922 0 Jóansøka 107 6 mannafar – menn 5 Sjódrekin Skála Róðrarfelag 73
923 0 Jóansøka 107 6 mannafar – menn 4 Víkingur Havnar Róðrarfelag 7.598

 

5 MANNAFAR DREINGIR 17-18

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
924 0 Jóansøka 114 5 mannafar – dreingir 17-18 16:55 17:00 10 Tambar Róðrarfelagið Knørrur 79
925 0 Jóansøka 114 5 mannafar – dreingir 17-18 9 Jallurin Róðrarfelagið Knørrur 7
926 0 Jóansøka 114 5 mannafar – dreingir 17-18 8 Blikur Argja Róðrafelag 7
927 0 Jóansøka 114 5 mannafar – dreingir 17-18 7 Spógvin Kappróðrarfelagið NSÍ 7

 

10 MANNAFAR

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
928 0 Jóansøka 109 10 mannafar 17:15 17:20 10 Havnarbáturin Havnar Róðrarfelag 80.924
929 0 Jóansøka 109 10 mannafar 9 Klaksvíkingur Klaksvíkar Róðrarfelag 82
930 0 Jóansøka 109 10 mannafar 8 Norðingur Norðdepils-Hvannasunds Róðrarfelag 8.394
931 0 Jóansøka 109 10 mannafar 7 Eysturoyingur Kappróðrarfelagið NSÍ 84

 

5 MANNAFAR KVINNUR

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
932 0 Jóansøka 105 5 mannafar – kvinnur 17:35 17:40 13 Royndin Fríða Vágs Kappróðrarfelag 89.855
933 0 Jóansøka 105 5 mannafar – kvinnur 12 Fípan Fagra Klaksvíkar Róðrarfelag 8
934 0 Jóansøka 105 5 mannafar – kvinnur 11 Teistin Argja Róðrafelag 8
935 0 Jóansøka 105 5 mannafar – kvinnur 10 Svanur Skála Róðrarfelag 8
936 0 Jóansøka 105 5 mannafar – kvinnur 9 Leikalind Róðrarfelagið Tindur 8
937 0 Jóansøka 105 5 mannafar – kvinnur 8 Tjaldrið Kappróðrarfelagið NSÍ 8
938 0 Jóansøka 105 5 mannafar – kvinnur 7 Blikur Argja Róðrafelag 900
939 0 Jóansøka 105 5 mannafar – kvinnur 6 Drekin Havnar Róðrarfelag 911
940 0 Jóansøka 105 5 mannafar – kvinnur 5 Frúgvin Miðvágs Róðrarfelag 91