Startrøðin á Fjarðastevna í Vestmanna 9. juli 2022

Ásettu klokkutíðirnar eru flaggtíðir. Roknast kann við starti ikki seinni enn 5 min eftir.

Tá flaggið fer upp, SKULU bátarnir leggja til start.

Bátur, sum ikki hevur lagt til start 5 min eftir, at flaggið er farið upp, far boð um at fara av økinum

RÓGVIRÆTINGUR

5 MANNAFAR BARNARÓÐUR GENTUR – FINALA

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG HEAT Unique_id
941 0 Fjarðastevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 12:55 13:00 15 Pílur Róðrarfelagið Knørrur FINALA 0
942 0 Fjarðastevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 14 Teistin Argja Róðrafelag FINALA 0
943 0 Fjarðastevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 13 Blikur Argja Róðrafelag FINALA 0
944 0 Fjarðastevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 12 Heykur Hósvíkar Róðrarfelag FINALA 0
945 0 Fjarðastevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 11 Silja ÍF Kappróður FINALA 0
946 0 Fjarðastevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 10 Kollur Kollafjarðar Ítróttarfelag FINALA 0
947 0 Fjarðastevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 9 Sílið Havnar Róðrarfelag FINALA 0
948 0 Fjarðastevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 8 Ørnin Sandavágs Ítróttarfelag FINALA 0
949 0 Fjarðastevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 7 Jallurin Róðrarfelagið Knørrur FINALA 0
950 0 Fjarðastevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 6 Ternan Kappróðrarfelagið NSÍ FINALA 0
951 0 Fjarðastevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 5 Marianna VIF kappróður FINALA 0
952 0 Fjarðastevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 4 Svanur Skála Róðrarfelag FINALA 0
953 0 Fjarðastevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 3 Dúgvan Sørvágs Róðrarfelag FINALA 0

 

5 MANNAFAR BARNARÓÐUR DREINGIR – RIÐIL 2

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG HEAT Unique_id
954 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 13:25 13:30 12 Royndin Fríða Vágs Kappróðrarfelag RIÐIL 2 0
955 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 11 Tekla Klaksvíkar Róðrarfelag RIÐIL 2 0
956 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 10 Falkur Hósvíkar Róðrarfelag RIÐIL 2 0
957 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 9 Sævarmoy Klaksvíkar Róðrarfelag RIÐIL 2 0
958 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 8 Geytin Róðrarfelagið Tindur RIÐIL 2 0
959 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 7 Junkarin Kvívíkar Sóknar Róðrarfelag RIÐIL 2 0
960 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 6 Havørnin Sandavágs Ítróttarfelag RIÐIL 2 0
961 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 5 Súlan Sørvágs Róðrarfelag RIÐIL 2 0

 

5 MANNAFAR BARNARÓÐUR DREINGIR – RIÐIL 1

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG HEAT Unique_id
962 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 13:40 13:45 12 Marianna VIF kappróður RIÐIL 1 0
963 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 11 Havfrúgvin VIF kappróður RIÐIL 1 0
964 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 10 Spógvin Kappróðrarfelagið NSÍ RIÐIL 1 0
965 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 9 Dúgvan Sørvágs Róðrarfelag RIÐIL 1 0
966 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 8 Knúkur Róðrarfelagið Tindur RIÐIL 1 0
967 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 7 Heykur Hósvíkar Róðrarfelag RIÐIL 1 0
968 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 6 Kollur Kollafjarðar Ítróttarfelag RIÐIL 1 0
969 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 5 Leikalind Róðrarfelagið Tindur RIÐIL 1 0

 

5 MANNAFAR BARNARÓÐUR DREINGIR – FINALA

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG HEAT Unique_id
970 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 14:25 14:30 13 Heykur Hósvíkar Róðrarfelag FINALA 0
1031 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 12 Falkur Hósvíkar Róðrarfelag FINALA 0
1032 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 11 Knúkur Róðrarfelagið Tindur FINALA 0
1033 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 10 Geytin Róðrarfelagið Tindur FINALA 0
1034 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 9 Dúgvan Sørvágs Róðrarfelag FINALA 0
1035 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 8 Sævarmoy Klaksvíkar Róðrarfelag FINALA 0
1036 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 7 Havfrúgvin VIF kappróður FINALA 0
1037 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 6 Junkarin Kvívíkar Sóknar Róðrarfelag FINALA 0
1038 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 5 Kollur Kollafjarðar Ítróttarfelag FINALA 0
1039 0 Fjarðastevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 4 Tekla Klaksvíkar Róðrarfelag FINALA 0

 

6 MANNAFAR KVINNUR MASTERS

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
1029 0 Fjarðastevna 110 6 mannafar – masters – kvinnur 14:55 15:00 11 Sølmundur Kappróðrarfelagið NSÍ 782
972 0 Fjarðastevna 110 6 mannafar – masters – kvinnur 10 Fortuna VIF kappróður 0
973 0 Fjarðastevna 110 6 mannafar – masters – kvinnur 9 Sjódrekin Skála Róðrarfelag 0
974 0 Fjarðastevna 110 6 mannafar – masters – kvinnur 8 Sjóherji Róðrarfelagið Tindur 0
971 0 Fjarðastevna 110 6 mannafar – masters – kvinnur 7 Tvørabáturin (6 mf masters) Froðbiar Sóknar Róðrarfelag 0

 

5 MANNAFAR GENTUR 14-16

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
975 0 Fjarðastevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 15:15 15:20 12 Tistil Froðbiar Sóknar Róðrarfelag 0
976 0 Fjarðastevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 11 Spógvin Kappróðrarfelagið NSÍ 0
977 0 Fjarðastevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 10 Kjósin Kollafjarðar Ítróttarfelag 0
978 0 Fjarðastevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 9 Malunarhav ÍF Kappróður 0
979 0 Fjarðastevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 8 Títlingur Havnar Róðrarfelag 0
980 0 Fjarðastevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 7 Drekin Havnar Róðrarfelag 9.223.372.036.854.775.808
981 0 Fjarðastevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 6 Ingibjørg Havnar Róðrarfelag 1.588.668
982 0 Fjarðastevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 5 Beinta Miðvágs Róðrarfelag 2.318

 

6 MANNAFAR KVINNUR

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
983 0 Fjarðastevna 106 6 mannafar – kvinnur 15:35 15:40 11 Sjóherji Róðrarfelagið Tindur 530.000
984 0 Fjarðastevna 106 6 mannafar – kvinnur 10 Sundabáturin Norðdepils-Hvannasunds Róðrarfelag 61
985 0 Fjarðastevna 106 6 mannafar – kvinnur 9 Jarnbardur Róðrarfelagið Knørrur 705
986 0 Fjarðastevna 106 6 mannafar – kvinnur 8 Froðbingur Froðbiar Sóknar Róðrarfelag 9.223.372.036.854.775.808
987 0 Fjarðastevna 106 6 mannafar – kvinnur 7 Páll Fangi Klaksvíkar Róðrarfelag 9

 

5 MANNAFAR DREINGIR 14-16

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
988 0 Fjarðastevna 104 5 mannafar – dreingir 14-16 15:55 16:00 11 Ternan Kappróðrarfelagið NSÍ 0
989 0 Fjarðastevna 104 5 mannafar – dreingir 14-16 10 Geytin Róðrarfelagið Tindur 0
990 0 Fjarðastevna 104 5 mannafar – dreingir 14-16 9 Heykur Hósvíkar Róðrarfelag 1.007
991 0 Fjarðastevna 104 5 mannafar – dreingir 14-16 8 Sílið Havnar Róðrarfelag 10
992 0 Fjarðastevna 104 5 mannafar – dreingir 14-16 7 Báran Hvalvíkar Streymnesar Róðrarfelag 11

 

8 MANNAFAR

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
993 0 Fjarðastevna 108 8 mannafar 16:15 16:20 10 Miðvingur Miðvágs Róðrarfelag 2.039
994 0 Fjarðastevna 108 8 mannafar 9 Knørrur Róðrarfelagið Knørrur 210.291
995 0 Fjarðastevna 108 8 mannafar 8 Argjabáturin Argja Róðrafelag 221
996 0 Fjarðastevna 108 8 mannafar 7 Nevið Reyða Klaksvíkar Róðrarfelag 2.306

 

5 MANNAFAR GENTUR 17-18

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
997 0 Fjarðastevna 113 5 mannafar – gentir 17-18 16:35 16:40 11 Svanur Skála Róðrarfelag 2.536
998 0 Fjarðastevna 113 5 mannafar – gentir 17-18 10 Firvaldur Froðbiar Sóknar Róðrarfelag 261
999 0 Fjarðastevna 113 5 mannafar – gentir 17-18 9 Fípan Fagra Klaksvíkar Róðrarfelag 2.704
1000 0 Fjarðastevna 113 5 mannafar – gentir 17-18 8 Teistin Argja Róðrafelag 297.169
1001 0 Fjarðastevna 113 5 mannafar – gentir 17-18 7 Sævarmoy Klaksvíkar Róðrarfelag 2

 

6 MANNAFAR MENN

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
1028 0 Fjarðastevna 107 6 mannafar – menn 16:55 17:00 14 Sølmundur Kappróðrarfelagið NSÍ 743
1002 0 Fjarðastevna 107 6 mannafar – menn 13 Víkingur Havnar Róðrarfelag 2
1003 0 Fjarðastevna 107 6 mannafar – menn 12 Kollfirðingur Kollafjarðar Ítróttarfelag 2
1004 0 Fjarðastevna 107 6 mannafar – menn 11 Rádni ÍF Kappróður 2
1005 0 Fjarðastevna 107 6 mannafar – menn 10 Skúgvur Sandavágs Ítróttarfelag 2
1006 0 Fjarðastevna 107 6 mannafar – menn 9 Páll Fangi Klaksvíkar Róðrarfelag 306
1007 0 Fjarðastevna 107 6 mannafar – menn 8 Hósvikingur Hósvíkar Róðrarfelag 315
1008 0 Fjarðastevna 107 6 mannafar – menn 7 Froðbingur Froðbiar Sóknar Róðrarfelag 324
1009 0 Fjarðastevna 107 6 mannafar – menn 6 Tindur Róðrarfelagið Tindur 3.329
1010 0 Fjarðastevna 107 6 mannafar – menn 5 Sjódrekin Skála Róðrarfelag 340
1011 0 Fjarðastevna 107 6 mannafar – menn 4 Sjóherji Róðrarfelagið Tindur 352

 

5 MANNAFAR DREINGIR 17-18

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
1012 0 Fjarðastevna 114 5 mannafar – dreingir 17-18 17:15 17:20 10 Tambar Róðrarfelagið Knørrur 36
1013 0 Fjarðastevna 114 5 mannafar – dreingir 17-18 9 Jallurin Róðrarfelagið Knørrur 3
1014 0 Fjarðastevna 114 5 mannafar – dreingir 17-18 8 Blikur Argja Róðrafelag 3

 

10 MANNAFAR

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
1015 0 Fjarðastevna 109 10 mannafar 17:35 17:40 10 Eysturoyingur Kappróðrarfelagið NSÍ 3
1016 0 Fjarðastevna 109 10 mannafar 9 Klaksvíkingur Klaksvíkar Róðrarfelag 40.919
1017 0 Fjarðastevna 109 10 mannafar 8 Norðingur Norðdepils-Hvannasunds Róðrarfelag 416
1018 0 Fjarðastevna 109 10 mannafar 7 Havnarbáturin Havnar Róðrarfelag 423

 

5 MANNAFAR KVINNUR

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
1030 0 Fjarðastevna 105 5 mannafar – kvinnur 17:45 17:50 13 Fípan Fagra Klaksvíkar Róðrarfelag
1027 0 Fjarðastevna 105 5 mannafar – kvinnur 12 Royndin Fríða Vágs Kappróðrarfelag 4
1026 0 Fjarðastevna 105 5 mannafar – kvinnur 11 Teistin Argja Róðrafelag 4
1022 0 Fjarðastevna 105 5 mannafar – kvinnur 10 Blikur Argja Róðrafelag 46
1023 0 Fjarðastevna 105 5 mannafar – kvinnur 9 Tjaldrið Kappróðrarfelagið NSÍ 47
1024 0 Fjarðastevna 105 5 mannafar – kvinnur 8 Leikalind Róðrarfelagið Tindur 48
1025 0 Fjarðastevna 105 5 mannafar – kvinnur 7 Svanur Skála Róðrarfelag 496.000
1020 0 Fjarðastevna 105 5 mannafar – kvinnur 6 Drekin Havnar Róðrarfelag 4.566
1019 0 Fjarðastevna 105 5 mannafar – kvinnur 5 Frúgvin Miðvágs Róðrarfelag 4.499