Startrøðin á SUNDALAGSSTEVNU í HVALVÍK
ÚTSETT TIL tann 19. juni 2022.

Ásettu klokkutíðirnar eru flaggtíðir. Roknast kann við starti ikki seinni enn 5 min eftir.

Tá flaggið fer upp, SKULU bátarnir leggja til start.

Bátur, sum ikki hevur lagt til start 5 min eftir, at flaggið er farið upp, far boð um at fara av økinum

RÓGVIRÆTINGUR

5 MANNAFAR BARNARÓÐUR GENTUR – RIÐIL 1

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG HEAT Unique_id
766 0 Sundalagsstevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 12:55 13:00 5 Ingibjørg Havnar Róðrarfelag RIÐIL 1 859
767 0 Sundalagsstevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 6 Silja ÍF Kappróður RIÐIL 1 87
768 0 Sundalagsstevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 7 Heykur Hósvíkar Róðrarfelag RIÐIL 1 88
769 0 Sundalagsstevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 8 Kollur Kollafjarðar Ítróttarfelag RIÐIL 1 8
770 0 Sundalagsstevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 9 Sílið Havnar Róðrarfelag RIÐIL 1 8
771 0 Sundalagsstevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 10 Jallurin Róðrarfelagið Knørrur RIÐIL 1 8
772 0 Sundalagsstevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 11 Pílur Róðrarfelagið Knørrur RIÐIL 1 903
773 0 Sundalagsstevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 12 Blikur Argja Róðrafelag RIÐIL 1 912

 

 

5 MANNAFAR BARNARÓÐUR GENTUR – RIÐIL 2

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG HEAT Unique_id
774 0 Sundalagsstevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 13:10 13:15 6 Teistin Argja Róðrafelag RIÐIL 2 9.331
775 0 Sundalagsstevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 7 Ternan Kappróðrarfelagið NSÍ RIÐIL 2 9.420.466
776 0 Sundalagsstevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 8 Dúgvan Sørvágs Róðrarfelag RIÐIL 2 9.542
777 0 Sundalagsstevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 9 Ørnin Sandavágs Ítróttarfelag RIÐIL 2 967
778 0 Sundalagsstevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 10 Títlingur Havnar Róðrarfelag RIÐIL 2 9.764.769
779 0 Sundalagsstevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 11 Svanur Skála Róðrarfelag RIÐIL 2 9.842
780 0 Sundalagsstevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 12 Marianna VIF kappróður RIÐIL 2 9.936

 

 

5 MANNAFAR BARNARÓÐUR GENTUR – FINALA

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG HEAT Unique_id
781 0 Sundalagsstevna 101 5 mannafar – barnaróður – gentir 13:40 13:45 0 FINALA 9

 

 

5 MANNAFAR BARNARÓÐUR DREINGIR – RIÐIL 1

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG HEAT Unique_id
782 0 Sundalagsstevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 14:10 14:15 5 Royndin Fríða Vágs Kappróðrarfelag RIÐIL 1 9
783 0 Sundalagsstevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 6 Kollur Kollafjarðar Ítróttarfelag RIÐIL 1 9
784 0 Sundalagsstevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 7 Havfrúgvin VIF kappróður RIÐIL 1 9
785 0 Sundalagsstevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 8 Spógvin Kappróðrarfelagið NSÍ RIÐIL 1 9
786 0 Sundalagsstevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 9 Dúgvan Sørvágs Róðrarfelag RIÐIL 1 0
787 0 Sundalagsstevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 10 Geytin Róðrarfelagið Tindur RIÐIL 1 0
788 0 Sundalagsstevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 11 Falkur Hósvíkar Róðrarfelag RIÐIL 1 0
789 0 Sundalagsstevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 12 Marianna VIF kappróður RIÐIL 1 0

 

 

5 MANNAFAR BARNARÓÐUR DREINGIR – RIÐIL 2

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG HEAT Unique_id
790 0 Sundalagsstevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 14:25 14:30 5 Havørnin Sandavágs Ítróttarfelag RIÐIL 2 0
791 0 Sundalagsstevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 6 Heykur Hósvíkar Róðrarfelag RIÐIL 2 0
792 0 Sundalagsstevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 7 Junkarin Kvívíkar Sóknar Róðrarfelag RIÐIL 2 0
793 0 Sundalagsstevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 8 Knúkur Róðrarfelagið Tindur RIÐIL 2 0
794 0 Sundalagsstevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 9 Sævarmoy Klaksvíkar Róðrarfelag RIÐIL 2 0
795 0 Sundalagsstevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 10 Blikur Argja Róðrafelag RIÐIL 2 0
796 0 Sundalagsstevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 11 Tekla Klaksvíkar Róðrarfelag RIÐIL 2 0
797 0 Sundalagsstevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 12 Leikalind Róðrarfelagið Tindur RIÐIL 2 0

 

 

5 MANNAFAR BARNARÓÐUR DREINGIR – FINALA

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG HEAT Unique_id
798 0 Sundalagsstevna 102 5 mannafar – barnaróður – dreingir 14:55 15:00 0 FINALA 0

 

 

5 MANNAFAR GENTUR 14-16

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
799 0 Sundalagsstevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 15:55 16:00 5 Tistil Froðbiar Sóknar Róðrarfelag 0
800 0 Sundalagsstevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 6 Spógvin Kappróðrarfelagið NSÍ 0
801 0 Sundalagsstevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 7 Títlingur Havnar Róðrarfelag 0
802 0 Sundalagsstevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 8 Malunarhav ÍF Kappróður 0
803 0 Sundalagsstevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 9 Kjósin Kollafjarðar Ítróttarfelag 0
804 0 Sundalagsstevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 10 Drekin Havnar Róðrarfelag 0
805 0 Sundalagsstevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 11 Ingibjørg Havnar Róðrarfelag 0
806 0 Sundalagsstevna 103 5 mannafar – gentir 14-16 12 Beinta Miðvágs Róðrarfelag 0

 

 

6 MANNAFAR KVINNUR

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
807 0 Sundalagsstevna 106 6 mannafar – kvinnur 16:15 16:20 7 Páll Fangi Klaksvíkar Róðrarfelag 0
810 0 Sundalagsstevna 106 6 mannafar – kvinnur 8 Froðbingur Froðbiar Sóknar Róðrarfelag 0
809 0 Sundalagsstevna 106 6 mannafar – kvinnur 9 Jarnbardur Róðrarfelagið Knørrur 0
808 0 Sundalagsstevna 106 6 mannafar – kvinnur 10 Sundabáturin Norðdepils-Hvannasunds Róðrarfelag 0
811 0 Sundalagsstevna 106 6 mannafar – kvinnur 11 Sjóherji Róðrarfelagið Tindur 0

 

 

5 MANNAFAR DREINGIR 14-16

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
812 0 Sundalagsstevna 104 5 mannafar – dreingir 14-16 16:35 16:40 6 Ternan Kappróðrarfelagið NSÍ 0
813 0 Sundalagsstevna 104 5 mannafar – dreingir 14-16 7 Heykur Hósvíkar Róðrarfelag 0
814 0 Sundalagsstevna 104 5 mannafar – dreingir 14-16 8 Sílið Havnar Róðrarfelag 0
815 0 Sundalagsstevna 104 5 mannafar – dreingir 14-16 9 Báran Hvalvíkar Streymnesar Róðrarfelag 0
816 0 Sundalagsstevna 104 5 mannafar – dreingir 14-16 10 Geytin Róðrarfelagið Tindur 0
817 0 Sundalagsstevna 104 5 mannafar – dreingir 14-16 11 Ingibjørg Havnar Róðrarfelag 0

 

 

8 MANNAFAR

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
818 0 Sundalagsstevna 108 8 mannafar 16:55 17:00 7 Nevið Reyða Klaksvíkar Róðrarfelag 0
819 0 Sundalagsstevna 108 8 mannafar 8 Argjabáturin Argja Róðrafelag 0
820 0 Sundalagsstevna 108 8 mannafar 9 Knørrur Róðrarfelagið Knørrur 0
821 0 Sundalagsstevna 108 8 mannafar 10 Miðvingur Miðvágs Róðrarfelag 0

 

 

5 MANNAFAR GENTUR 17-18

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
822 0 Sundalagsstevna 113 5 mannafar – gentir 17-18 17:15 17:20 7 Sævarmoy Klaksvíkar Róðrarfelag 0
823 0 Sundalagsstevna 113 5 mannafar – gentir 17-18 8 Firvaldur Froðbiar Sóknar Róðrarfelag 0
824 0 Sundalagsstevna 113 5 mannafar – gentir 17-18 9 Fípan Fagra Klaksvíkar Róðrarfelag 0
825 0 Sundalagsstevna 113 5 mannafar – gentir 17-18 10 Teistin Argja Róðrafelag 0
826 0 Sundalagsstevna 113 5 mannafar – gentir 17-18 11 Svanur Skála Róðrarfelag 0

 

 

6 MANNAFAR MENN

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
827 0 Sundalagsstevna 107 6 mannafar – menn 17:35 17:40 4 Sjóherji Róðrarfelagið Tindur 0
828 0 Sundalagsstevna 107 6 mannafar – menn 5 Gongurólvur Havnar Róðrarfelag 0
829 0 Sundalagsstevna 107 6 mannafar – menn 6 Froðbingur Froðbiar Sóknar Róðrarfelag 0
830 0 Sundalagsstevna 107 6 mannafar – menn 7 Rádni ÍF Kappróður 0
831 0 Sundalagsstevna 107 6 mannafar – menn 8 Skúgvur Sandavágs Ítróttarfelag 0
832 0 Sundalagsstevna 107 6 mannafar – menn 9 Páll Fangi Klaksvíkar Róðrarfelag 0
833 0 Sundalagsstevna 107 6 mannafar – menn 10 Hósvikingur Hósvíkar Róðrarfelag 0
834 0 Sundalagsstevna 107 6 mannafar – menn 11 Kollfirðingur Kollafjarðar Ítróttarfelag 0
835 0 Sundalagsstevna 107 6 mannafar – menn 12 Sjódrekin Skála Róðrarfelag 0
836 0 Sundalagsstevna 107 6 mannafar – menn 13 Tindur Róðrarfelagið Tindur 0

 

 

5 MANNAFAR DREINGIR 17-18

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
838 0 Sundalagsstevna 114 5 mannafar – dreingir 17-18 17:55 18:00 7 Spógvin Kappróðrarfelagið NSÍ 0
839 0 Sundalagsstevna 114 5 mannafar – dreingir 17-18 8 Blikur Argja Róðrafelag 0
840 0 Sundalagsstevna 114 5 mannafar – dreingir 17-18 9 Jallurin Róðrarfelagið Knørrur 0
841 0 Sundalagsstevna 114 5 mannafar – dreingir 17-18 10 Tambar Róðrarfelagið Knørrur 0

 

 

10 MANNAFAR

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
842 0 Sundalagsstevna 109 10 mannafar 18:10 18:15 7 Eysturoyingur Kappróðrarfelagið NSÍ 0
843 0 Sundalagsstevna 109 10 mannafar 8 Norðingur Norðdepils-Hvannasunds Róðrarfelag 0
844 0 Sundalagsstevna 109 10 mannafar 9 Klaksvíkingur Klaksvíkar Róðrarfelag 0
845 0 Sundalagsstevna 109 10 mannafar 10 Havnarbáturin Havnar Róðrarfelag 0

 

 

5 MANNAFAR KVINNUR

idStartformation start_id eventname boatclass_id boatclassname FLAGGTÍÐ START STARTNR. BÁTANAVN FELAG specialheat Unique_id
854 0 Sundalagsstevna 105 5 mannafar – kvinnur 18:25 18:30 5 Frúgvin Miðvágs Róðrarfelag 0
847 0 Sundalagsstevna 105 5 mannafar – kvinnur 6 Fípan Fagra Klaksvíkar Róðrarfelag 0
848 0 Sundalagsstevna 105 5 mannafar – kvinnur 7 Drekin Havnar Róðrarfelag 0
849 0 Sundalagsstevna 105 5 mannafar – kvinnur 8 Svanur Skála Róðrarfelag 0
850 0 Sundalagsstevna 105 5 mannafar – kvinnur 9 Tjaldrið Kappróðrarfelagið NSÍ 0
851 0 Sundalagsstevna 105 5 mannafar – kvinnur 10 Blikur Argja Róðrafelag 0
852 0 Sundalagsstevna 105 5 mannafar – kvinnur 11 Leikalind Róðrarfelagið Tindur 0
853 0 Sundalagsstevna 105 5 mannafar – kvinnur 12 Teistin Argja Róðrafelag 0